Milžino prenumeratos užsakymas ir atšaukimas

Prenumeratos užsakymas

 „Milžino prenumeratą” užsakykite spausdami užsakyti pirmąjame milzinas.lt puslapyje arba tiesiai čia. Užsakymui būtina banko kortelė, tinka visos kortelės išskyrus Maestro. Nėra svarbu, kokio banko kortelę turite, tinka ir Lietuvos, ir užsienio bankų kortelės.

Pirmą kartą užsakant „Milžino prenumeratą”, gausite 14 d. trukmės prenumeratą už 0,01 EUR. Po to prenumerata kainuos 4,95 EUR už 30 d. Pirmą mokestį sumokėsite iškart užsakydami prenumeratą, o kitą mokestį nuskaičiuosime automatiškai pasibaigus apmokėtam periodui. 

 Automatinis mokesčio nuskaičiavimas

„Milžino prenumerata” yra automatiškai pratęsiama, kai baigiasi apmokėtas periodas ir automatiškai nuskaičiuojame iš jūsų banko kortelės mokestį 4,95 EUR už kitas 30 d. Perspėsime apie būsimą nuskaičiavimą prieš vieną dieną - jei nutrauksite prenumeratą bent 3 val. iki nurodytos valandos, mokesčio nenuskaičiuosime ir jūsų prenumerata nutrūks. Jei norėsite vėl naudoti prenumeratą, užsakykite iš naujo.

Prenumeratos statusas

Bet kuriuo metu galite sužinoti, kada bus kitas mokesčio nuskaičiavimas. Eikite į savo „Mano Milžinas.lt” paskyrą, tada į paskyros dalį „Prenumerata” ir čia rasite šią informaciją. Kai nutrauksite prenumeratą, sekančio mokėjimo data nebus rodoma ir galite būti tikras, kad daugiau už prenumeratą nemokėsite.

Prenumeratos nutraukimas

Nutraukti prenumeratą galite bet kada. Nutraukę galėsite naudoti prenumeratą iki apmokėto periodo pabaigos, o jam pasibaigus, prenumerata nutrūks ir naudoti negalėsite. Nutraukti būtinai turite patys - eikite į savo „Mano Milžinas.lt” paskyrą, tada į paskyros dalį „Prenumerata” ir čia turite paspausti „Atšaukti”. Sėkmingai atšaukus, dings mygtukas „Atšaukti” ir nebus rašoma sekančio mokėjimo data. 

Laikini, specialūs prenumeratos kodai

Jei prenumeratą užsisakėte laikinos akcijos metu su specialiu nemokamos prenumeratos kodu, tokia prenumerata automatiškai neprasitęs. Jei norėsite naudoti prenumeratą toliau, užsakykite su banko kortele. O jei specialaus nemokamo kodo prenumeratos naudoti nenorite, tiesiog nenaudokite - atšaukti nereikia, nes neturime jūsų mokėjimo duomenų ir mokesčio nuskaičiuoti negalime.